|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | ZenBook S |
| Модель | UM5606WA-RK331W |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ AI 9 365 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків | 20 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 880M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Відеокарта | AMD Radeon 880M Graphics |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, SD 4.0 card reader |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 12.9 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Asus Zenbook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 78 Втч |
| Ємність батареї, Вт/год | 78.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Габарити | 11,9 ~ 12,9 x 353 x 243 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 78 Втг |
| Комплектація | Чохол для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x 3.5mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI 2.1 TMDS, 2 x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery, 1 SD card reader |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key |
| Мультимедіа | FHD camera with IR function to support Windows Hello, Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.00 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | чохол в комплекті |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0)
Немає в наявності
Код товару: 300366
77 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Zenbook S 16 – витонченість і продуктивність у новому форматі
ASUS Zenbook S 16 – це перший у своєму класі 16-дюймовий ультратонкий ноутбук із підтримкою штучного інтелекту, який поєднує елегантний дизайн і високу продуктивність. Його корпус виконаний із новітнього матеріалу Ceraluminum, натхненного природними відтінками, що надає пристрою довговічності та унікального стилю. Завдяки мінімальній товщині всього 1,1 см цей ноутбук зберігає витонченість без компромісів у потужності.
Вражаюча продуктивність
Zenbook S 16 оснащений сучасним процесором AMD AI 9 365, що забезпечує швидкість роботи та енергоефективність. Інноваційна система охолодження з двома вентиляторами, випарною камерою та ґратчастими вентиляційними панелями підтримує оптимальну температуру навіть під високим навантаженням, зберігаючи рівень шуму не вище 25 дБ при легких завданнях.
Інноваційний дизайн вентиляції
Система охолодження має унікальну ґратчасту конструкцію з 3522 вентиляційними отворами, створеними на високоточному верстаті ЧПК. Це не тільки покращує тепловідведення, а й додає пристрою стильного вигляду.
Автономність для цілодобового використання
Завдяки потужному акумулятору Zenbook S 16 дозволяє працювати цілий день без підзарядки. А технологія швидкого заряджання через USB-C забезпечить відновлення заряду за мінімальний час.
OLED-дисплей для професійної якості зображення
Zenbook S 16 оснащений 16-дюймовим 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує виняткову точність передачі кольорів. 100% охоплення простору DCI-P3 робить його ідеальним для дизайнерів, фотографів та відеомонтажерів. Крім того, технологія OLED знижує випромінювання синього світла на 70%, забезпечуючи комфорт для очей під час тривалої роботи.
Інтелектуальна система заряджання
Підтримка технології Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C. Вбудований контролер автоматично регулює потужність, забезпечуючи захист від перенапруги, перегріву та інших потенційних ризиків.
Надійність військового рівня
Zenbook S 16 відповідає жорстким вимогам стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів і 26 випробувань на міцність. Ця витривалість робить ноутбук ідеальним для мобільного життя, забезпечуючи довговічність і надійність у будь-яких умовах.
ASUS Zenbook S 16 – це перший у своєму класі 16-дюймовий ультратонкий ноутбук із підтримкою штучного інтелекту, який поєднує елегантний дизайн і високу продуктивність. Його корпус виконаний із новітнього матеріалу Ceraluminum, натхненного природними відтінками, що надає пристрою довговічності та унікального стилю. Завдяки мінімальній товщині всього 1,1 см цей ноутбук зберігає витонченість без компромісів у потужності.
Вражаюча продуктивність
Zenbook S 16 оснащений сучасним процесором AMD AI 9 365, що забезпечує швидкість роботи та енергоефективність. Інноваційна система охолодження з двома вентиляторами, випарною камерою та ґратчастими вентиляційними панелями підтримує оптимальну температуру навіть під високим навантаженням, зберігаючи рівень шуму не вище 25 дБ при легких завданнях.
Інноваційний дизайн вентиляції
Система охолодження має унікальну ґратчасту конструкцію з 3522 вентиляційними отворами, створеними на високоточному верстаті ЧПК. Це не тільки покращує тепловідведення, а й додає пристрою стильного вигляду.
Автономність для цілодобового використання
Завдяки потужному акумулятору Zenbook S 16 дозволяє працювати цілий день без підзарядки. А технологія швидкого заряджання через USB-C забезпечить відновлення заряду за мінімальний час.
OLED-дисплей для професійної якості зображення
Zenbook S 16 оснащений 16-дюймовим 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує виняткову точність передачі кольорів. 100% охоплення простору DCI-P3 робить його ідеальним для дизайнерів, фотографів та відеомонтажерів. Крім того, технологія OLED знижує випромінювання синього світла на 70%, забезпечуючи комфорт для очей під час тривалої роботи.
Інтелектуальна система заряджання
Підтримка технології Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C. Вбудований контролер автоматично регулює потужність, забезпечуючи захист від перенапруги, перегріву та інших потенційних ризиків.
Надійність військового рівня
Zenbook S 16 відповідає жорстким вимогам стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів і 26 випробувань на міцність. Ця витривалість робить ноутбук ідеальним для мобільного життя, забезпечуючи довговічність і надійність у будь-яких умовах.
![Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366] Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366]](/content/images/50/390x390l80mc0/36403982842440.png)
![Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366] Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366]](/content/images/50/390x390l80mc0/67293305631301.png)
![Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366] Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366]](/content/images/50/390x390l80mc0/19152938780633.png)
![Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366] Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366]](/content/images/50/390x390l80mc0/29002117902652.png)
![Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366] Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366]](/content/images/50/390x390l80mc0/61979524543721.png)
![Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366] Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W (90NB13M1-M00LC0) [300366]](/content/images/50/390x390l80mc0/19404833764106.png)