|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| ATX | 3.00 |
|---|---|
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| PSU features | Для геймерів |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Блок живлення | ATX 3.0 |
| Вага без упаковки, кг | 3.25 |
| Вага в упаковці, кг | 3.30 |
| Вихідний струм +12V | 70.8 A |
| Вихідний струм +12V1 | 70.8А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 22А |
| Вихідний струм +5V | 22А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| Довжина, мм | 150.00 |
| Захист | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). OTP (захист від перегріву). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від зниженої напруги). OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 90% |
| ККД (%) | 90.00 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість кабелів PCI-Express | 7 |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 7 |
| Модель | MPG A850G PCIE5 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Особливості | Модульне підключення кабелів |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Потужність, Вт | 850.00 |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розмір вентилятора | 1x135 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 135.00 |
| Розміри | 150х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для майнінгу. модульні. для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 6x6+2 pin, 1x16 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 2x4+4pin |
| Тип товару | Блок живлення |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5)
Немає в наявності
Код товару: 611077
6 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія MPG демонструє найкраще в геймерах, дозволяючи повноцінно виражати кольори з розширеним керуванням RGB-підсвічуванням і синхронізацією між пристроями. Блок живлення MPG виглядає як витвір сучасного мистецтва та повністю демонструє харизму серії MPG. СУМІСНИЙ З ATX 3.0 Блок живлення має роз’єм, що сумісний із PCIe 5.0 і Intel PSDG (Керівницство з розробки блоків живлення) ATX 3.0. Цей блок живлення може витримати до 2-кратного короткочасного збільшенння загального живлення та 3-кратного короткочасного збільшеня живлення відеокарти.
![Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077] Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077]](/content/images/9/488x390l80mc0/43053049109322.jpg)
![Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077] Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077]](/content/images/9/488x390l80mc0/50586814574548.jpg)
![Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077] Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077]](/content/images/9/488x390l80mc0/88867884143546.jpg)
![Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077] Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077]](/content/images/9/488x390l80mc0/92150722097334.jpg)
![Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077] Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077]](/content/images/9/390x390l80mc0/12187097843015.jpg)
![Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077] Блок живлення MSI 850W (MPG A850G PCIE5) [611077]](/content/images/9/390x390l80mc0/71799754554560.jpg)