|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 140-275 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 170х265х310 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 24 В |
| Потужність активна | 1400 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Розташування батареї | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A, Lin.int., AVR, 2 х євро, метал, настінний (LP4146)
Немає в наявності
Код товару: 610727
10 316 грн
10 746 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LPY- W - PSW-2000VA + (1400Вт) 10A / 20A 24В - ДБЖ / UPS з правильною синусоїдою є високотехнологічним і багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв і електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі. Застосування: - ДБЖ для котла - ДБЖ для аварійного освітлення Модель ДБЖ / UPS LPY- W - PSW-2000VA + (1400Вт) 10A / 20A 24В відрізняється високими якісними і технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою LPY- W - PSW-2000VA + (1400Вт) 10A / 20A 24В має показники потужності Потужність 1400 Вт і вхідна напруга 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: підключається зовнішня 24V (поставляється окремо). Захисний функціонал ДБЖ / UPS з чистою синусоїдою LPY- W - PSW-2000VA + (1400Вт) 10A / 20A 24В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високого / низького напруги. Вибір UPS LPY- W - PSW-2000VA + (1400Вт) 10A / 20A 24В з чистою синусоїдою, є оптимальним рішенням для забезпечення безперебійної роботи вашої електроніки, комп’ютерної / побутової техніки та збільшення терміну її служби.
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A, Lin.int., AVR, 2 х євро, метал, настінний (LP4146) [610727] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A, Lin.int., AVR, 2 х євро, метал, настінний (LP4146) [610727]](/content/images/10/390x390l80mc0/80462617897380.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A, Lin.int., AVR, 2 х євро, метал, настінний (LP4146) [610727] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A, Lin.int., AVR, 2 х євро, метал, настінний (LP4146) [610727]](/content/images/10/390x390l80mc0/20049189729604.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A, Lin.int., AVR, 2 х євро, метал, настінний (LP4146) [610727] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A, Lin.int., AVR, 2 х євро, метал, настінний (LP4146) [610727]](/content/images/10/390x390l80mc0/15091050366379.jpg)