|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDD накопичувач | 1 Tb |
|---|---|
| SSD накопичувач | 256 Gb |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Ні |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | Ні |
| Вага, кг. | 6.45 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Додатково | Матеріал корпусу — сталь товщиною 0.5мм |
| Комплектація | Диски з драйверами, документація, Кабель живлення |
| Корпус | RD860-3U 400W |
| Материнська плата | Intel H610 |
| Модель відеокарти | GeForce GT1030 |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привід | Немає |
| Охолодження | BOX |
| Порти на задній панелі (відеокарта) | 1 x HDMI, 1 x DVI-D |
| Порти на задній панелі (материнська плата) | 1 x PS/2, 1 x LAN (RJ45), 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3 x Audio jack(s), 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Процесор | Intel Core i5-12400F |
| Підключення до мережі (LAN RJ-45) | Gigabit |
| Розміри пакування, мм. | 360 x 188 x 361 |
| Розміри пристрою, мм. | 360 x 188 x 361 |
| Тактова частота ОЗУ | 3200 MHz |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 0.00 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Порти на передній панелі | 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, Power, Reset, HD Audio+MIC, Power LED, HDD LED |
| Гарантія | 36 міс. |
Новий відгук або коментар
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620)
Немає в наявності
Код товару: 101482
25 087 грн
26 719 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
![Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482] Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482]](/content/images/3/316x390l80mc0/18323454286417.jpg)
![Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482] Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482]](/content/images/3/670x390l80mc0/84739223191228.jpg)
![Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482] Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482]](/content/images/3/670x390l80mc0/16500202697108.jpg)
![Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482] Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, RD860-3U, 400W, FreeDos (2E-8620) [101482]](/content/images/3/670x390l80mc0/97626610129862.jpg)