|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 6.4 кг |
| Висота | 475 мм |
| Висота, см | 475.00 |
| Внутрішні слоти | 2x 3,5 ", 2 x 2.5” |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 420 мм |
| Глибина, см | 420.00 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | пластик |
| Кнопки | Power, Reset, LED Button |
| Колір | White |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 355 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місць для 12 см вентиляторів | 8 |
| Місць для 14 см вентиляторів | 6 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 140 мм |
| Особливості | кнопка управління підсвічуванням |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Top 280/240/140/120 mm |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120/140, Передня панель: 120/140/240/280/360, Верхня панель: 120/140/240/280 |
| Розміри | 475 х 230 х 420 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | Zalman i6 |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Micro - ATX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Ширина | 230 мм |
| Ширина, см | 230.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 608723
3 566 грн
3 569 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус I6 - стильний білий корпус без вбудованого блока живлення, що надає зручність використання. Має чотири вентилятори діаметром 140 мм з RGB-підсвіткою, додаючи стильну естетику до системи.
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/64587033245333.jpg)
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/97223319413867.jpg)
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/24894232418490.jpg)
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/21840354992780.jpg)
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/47064859741883.jpg)
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/62492383217179.jpg)
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/16557263535993.jpg)
![Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723] Корпус Zalman I6 White без БЖ (I6WHITE) [608723]](/content/images/7/390x390l80mc0/91979751144558.jpg)