|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | TIO27 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Так |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB 3.1 |
| Порти USB | USB 3.1 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Web-камера, Вбудований мікрофон |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 37 |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 7.95 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 9.75 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 614 x 413 x 73.89 мм |
| Розміри з підставкою | 614 x 554.3 x 329 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 37 Вт |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 99% |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 14мс/6мс/4мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU)
Немає в наявності
Код товару: 300739
16 404 грн
17 292 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Практичність нового рівня
Створи робоче місце, яке легко адаптується до потреб твого бізнесу та працює саме так, як тобі потрібно, разом із монітором Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 (11JHRAR1EU). Поєднай його з комп’ютерами серій ThinkCentre Tiny або ThinkStation Tiny, щоб отримати потужну робочу станцію, яка економить місце на столі. Використай кріплення VESA, щоб закріпити монітор на стіні, звільнивши простір для клавіатури та миші.
Максимальний комфорт
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 вражає майже безрамковим дизайном із трьох сторін, що створює ефект більшого екрану та робить роботу ще приємнішою.
Монітор оснащений RGB-IR-камерою з підтримкою Windows Hello для входу в систему за допомогою розпізнавання обличчя. Фізична шторка ThinkShutter забезпечує додаткову приватність, коли камера не використовується.
Зручність доповнює спеціальна кліпса для організації кабелів на підставці, що дозволяє акуратно розташувати дроти та підтримувати порядок на робочому місці.
Чіткість і яскравість
Дисплей із діагоналлю 27 дюймів та роздільною здатністю Quad HD (2560 × 1440) побудований на базі IPS-матриці, яка гарантує точну передачу кольорів і чіткі деталі навіть під кутом 178 градусів.
Підключайся без обмежень
Під’єднуй необхідну периферію завдяки двом портам USB 3.1, HDMI і DisplayPort. Використовуй ThinkCentre Tiny-In-One 27 як другий монітор для ноутбука або іншого комп’ютера — універсальність у кожній деталі.
Створи робоче місце, яке легко адаптується до потреб твого бізнесу та працює саме так, як тобі потрібно, разом із монітором Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 (11JHRAR1EU). Поєднай його з комп’ютерами серій ThinkCentre Tiny або ThinkStation Tiny, щоб отримати потужну робочу станцію, яка економить місце на столі. Використай кріплення VESA, щоб закріпити монітор на стіні, звільнивши простір для клавіатури та миші.
Максимальний комфорт
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 вражає майже безрамковим дизайном із трьох сторін, що створює ефект більшого екрану та робить роботу ще приємнішою.
Монітор оснащений RGB-IR-камерою з підтримкою Windows Hello для входу в систему за допомогою розпізнавання обличчя. Фізична шторка ThinkShutter забезпечує додаткову приватність, коли камера не використовується.
Зручність доповнює спеціальна кліпса для організації кабелів на підставці, що дозволяє акуратно розташувати дроти та підтримувати порядок на робочому місці.
Чіткість і яскравість
Дисплей із діагоналлю 27 дюймів та роздільною здатністю Quad HD (2560 × 1440) побудований на базі IPS-матриці, яка гарантує точну передачу кольорів і чіткі деталі навіть під кутом 178 градусів.
Підключайся без обмежень
Під’єднуй необхідну периферію завдяки двом портам USB 3.1, HDMI і DisplayPort. Використовуй ThinkCentre Tiny-In-One 27 як другий монітор для ноутбука або іншого комп’ютера — універсальність у кожній деталі.
![Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739] Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739]](/content/images/23/390x390l80mc0/81639703132674.jpg)
![Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739] Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739]](/content/images/23/390x390l80mc0/98682698635733.jpg)
![Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739] Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739]](/content/images/23/390x390l80mc0/27602877814860.jpg)
![Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739] Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739]](/content/images/23/390x390l80mc0/41242423547540.jpg)
![Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739] Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739]](/content/images/23/390x390l80mc0/85531824109008.jpg)
![Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739] Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739]](/content/images/23/390x390l80mc0/14398153419808.jpg)
![Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739] Монітор LENOVO TIO27 (11JHRAR1EU) [300739]](/content/images/23/390x390l80mc0/88180515756787.jpg)