|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейси | USB, AUX (3.5 мм), Bluetooth |
|---|---|
| Габарити фронтальних колонок | 223 х 177 х 145 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Док-станція | Ні |
| Загальна потужність, Вт | 45.00 |
| Караоке | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Пульт ДУ | Так |
| Підтримувані медіаносії | CD, CD-R, CD-RW |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Радіо FM/AM | +/- |
| Розміри | 235 х 170 х 150 мм |
| Слот для карт пам`яті | Ні |
| Тип акустичної системи | Мікросистема |
Новий відгук або коментар
Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK))
В наявності
Код товару: 617148
6 710 грн
6 999 грн
Опис
SHARP XL-B517D — це сучасна мікросистема Hi-Fi класу, яка поєднує в собі високу якість звучання, підтримку цифрового радіо DAB+ та широкий функціонал для відтворення музики. Вона створена для поціновувачів потужного, чистого звуку та зручного управління у домашніх умовах. Модель має елегантний корпус у чорному кольорі з динаміками, виготовленими з деревоволокнистого матеріалу для максимальної якості звучання. XL-B517D підтримує цифрове DAB+ та аналогове FM-радіо з RDS, дозволяючи зберігати до 60 радіостанцій (30 DAB+ і 30 FM). Завдяки сертифікації Digital Radio Tick пристрій відповідає стандартам надійності та готовий до використання в майбутньому. Система оснащена Bluetooth 5.0 для бездротового відтворення музики зі смартфонів, планшетів чи ноутбуків, а також має CD-програвач із підтримкою форматів CD, CD-R, CD-RW і MP3. Для більшої гнучкості система оснащена USB-портом (підтримка MP3 з накопичувачів до 32 ГБ), AUX-входом 3,5 мм для підключення зовнішніх аналогових пристроїв і роз’ємом для навушників. Еквалайзер із шістьма пресетами (Classic, Rock, Pop, Jazz, Dance, Live) та ручним регулюванням басів і високих частот дає змогу персоналізувати звучання під власні уподобання. Всі функції доступні через кнопки на корпусі або пульт дистанційного керування. Ця модель є ідеальним вибором для тих, хто цінує функціональність, стильний дизайн і високу якість звуку. Особливості Підтримка цифрового радіо DAB+ та FM з RDS Пам’ять на 60 радіостанцій (30 DAB+ / 30 FM) Сертифікат Digital Radio Tick — гарантія якості та надійності Bluetooth 5.0 для бездротової трансляції музики CD-програвач: сумісність з CD, CD-R, CD-RW, MP3 USB-програвач (до 32 ГБ, формат MP3) AUX-вхід 3,5 мм для аналогових джерел Вихід для навушників (3,5 мм) Два широкосмугові динаміки 2 x 2.5" з дерев’яним корпусом Еквалайзер з 6 режимами та налаштуванням басів/високих частот Повнофункціональний пульт дистанційного керування Яскравий дисплей із регулюванням підсвітки Живлення від мережі 220–240 В Компактний розмір, зручне розміщення на столі
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/390x390l80mc0/97552460691466.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/585x390l80mc0/99310196083959.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/585x390l80mc0/97573064893721.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/585x390l80mc0/99052697571263.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/585x390l80mc0/12385766364456.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/585x390l80mc0/93272468630674.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/585x390l80mc0/61631085368647.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/585x390l80mc0/30512946700275.jpg)
![Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148] Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B517D(BK)) [617148]](/content/images/35/693x390l80mc0/33974528980947.jpg)