|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 300 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.20 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання, Вт | 44 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | 99% sRGB, Безрамковий екран, 8bit+FRC, Low Dimming, VisionCare 1.0 |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Технології | VESA Display, BlueLight Shield, Flicker-Less, F-Sync Premium, HDR 400, Ultra Low Latency |
| Розміри, см | 62 х 55 х 25 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 44 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 6.2 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 620х520х240 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317)
Немає в наявності
Код товару: 202265
14 101 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx (UM.HX2EE.317) Black
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/483x390l80mc0/31719852109700.png)
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/347x390l80mc0/31951196080987.png)
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/468x390l80mc0/93534762858724.png)
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/193x390l80mc0/67758500613064.png)
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/482x390l80mc0/76584044262727.png)
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/347x390l80mc0/89017925838386.png)
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/375x390l80mc0/82998783389820.png)
![Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265] Монiтор 27" Acer XV272UF3bmiiprx Black (UM.HX2EE.317) [202265]](/content/images/18/190x390l80mc0/19734624603175.png)