|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 5.50 |
| Вага в упаковці | 8 |
| Висота упаковки | 470.00 |
| Клас енергоефективності | F |
| Об'єм брутто | 0.0677 |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Ширина упаковки | 720.00 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/396165/fiches?language=EN |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 58 Вт |
| Час реакції матриці | 0.5 мс |
| Вага | 5.5 кг |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0, 1xUSB Type-С |
| Розміри | 615.11х533.55х202.97мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK)
Немає в наявності
Код товару: 617639
9 420 грн
9 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Як невидимого гравця, монітор часто недооцінюють. Насправді ж монітор формує синергетичний ефект і забезпечує найкращу продуктивність компонентів комп’ютера. Ігрові монітори GIGABYTE мають найкращі технічні характеристики та якість, завдяки чому користувачі можуть по-справжньому насолоджуватися висококласною продуктивністю без зайвих витрат. Функція KVM дає змогу керувати кількома пристроями за допомогою одного набору клавіатури, відео та миші. З ексклюзивною кнопкою KVM ви зрозумієте, що перемикання пристроїв не може бути простішим! Швидко, як клацання! Технологія SuperSpeed IPS зменшує час відгуку до 0,5 мс, забезпечуючи при цьому чудові кольори IPS-класу! Висока роздільна здатність і швидка частота оновлення забезпечують деталізоване відображення та плавний ігровий процес! Фантастичний кольоровий дисплей і 92% колірного охоплення DCI-P3 з надширокою гамою. Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка і матове покриття створюють функціональні та естетичні особливості, що доповнюють характеристики. Ігровий монітор GIGABYTE оснащено ексклюзивною підставкою з ергономічним дизайном і широким діапазоном регулювання висоти та нахилу.
![Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639] Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639]](/content/images/40/390x390l80mc0/16607568196633.jpg)
![Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639] Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639]](/content/images/40/390x390l80mc0/56186636665318.jpg)
![Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639] Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639]](/content/images/40/390x390l80mc0/33548922025705.jpg)
![Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639] Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639]](/content/images/40/390x390l80mc0/13505155972114.jpg)
![Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639] Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639]](/content/images/40/390x390l80mc0/99625871491193.jpg)
![Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639] Монiтор Gigabyte 27" IPS Black 170Hz (M27Q-EK) [617639]](/content/images/40/390x390l80mc0/18929509455526.jpg)