|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Модель | VG271UM3BMIIPX |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Динаміки | Так |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Стандарт VESA 100x100 мм | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без упаковки | 4.60 |
| Вага в упаковці | 7 |
| Вага упаковки | 6.70 |
| Вага, кг | 4.90 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Висота | 475.00 |
| Висота упаковки | 46.00 |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Глибина | 240.00 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 25" - 28" |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 62 |
| Клас енергоефективності | F |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Об'єм брутто | 0.0459 |
| Область огляду по вертикалі | 178 |
| Область огляду по горизонталі | 178 |
| Особливості монітору | Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, Low Blue Light |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Роз'єм для навушників | 1 |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Технології | AMD FreeSync |
| Ширина | 614.00 |
| Ширина упаковки | 14.50 |
| Енергоспоживання, стандарт | 26 |
| Розміри, см | 61.4 x 45.7 x 24 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1529078/fiches?language=EN |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Глибина кольору | 6. 16.7 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Енергоспоживання | 26 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Колірний обхват | 72.00 |
| Кут нахилу | від -5 до +15° |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 95% та більше DCI-P3 |
| HDMI, шт. | 2 |
| Входи | 2x HDMI, 1x DP, Гарнітура |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.9 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 614 x 367 x 66 мм |
| Розміри з підставкою | 614 x 475 x 240 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Технології поліпшення зображення | ZeroFrame |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4.6 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 614 х 475 х 240 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301)
Немає в наявності
Код товару: 611968
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор ACER VG271UM3BMIIPX (UM.HV1EE.301) належить до модельного ряду рішень для вимогливих геймерів. На екрані IPS QHD діагоналлю 27 дюйма з будь-якого положення відображається деталізована картинка з реалістичною передачею кольору. Специфікація DisplayHDR 10 сприяє формуванню глибоких відтінків. Плавна картинка без розривів досягається завдяки часу відгуку 1 мс та частоті оновлення 180 Гц, а матове покриття та технології захисту зору підвищують комфорт перегляду.
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/521x390l80mc0/38086801911531.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/474x390l80mc0/76642084391409.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/474x390l80mc0/13171340887416.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/252x390l80mc0/79025050990301.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/252x390l80mc0/33476715116491.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/410x390l80mc0/95473419302420.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/519x390l80mc0/72260926115167.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/519x390l80mc0/37113883859949.jpg)
![Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968] Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx IPS Black (UM.HV1EE.301) [611968]](/content/images/7/390x390l80mc0/73353612812647.jpg)