|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−19%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.6" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 48 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | алюміній, пластик |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 176.5х82.5х18.7 мм |
| Серія | Doogee Fire 5 Ultra |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний, зелений |
| Вага | 395 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 13000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green)
Немає в наявності
Код товару: 619264
8 325 грн
10 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DOOGEE Fire 5 Ultra Смартфон DOOGEE Fire 5 Ultra — це міцний та надежний захищений пристрій, створений для активних людей, екстремальних умов, подорожей та важкої експлуатації. Він має посилений корпус, що відповідає міжнародним стандартам IP68 та IP69K, а також військовому стандарту MIL-STD-810H, що гарантує повну захист від пилу, бризок, сильних струменів води, падінь та механічних ударів. Потужна конструкція робить його відмінним вибором для робіт на вулиці, походів, робітників на виробництві або експедиторів, які потребують безкомпромісної надійності. Яскравий дисплей Пристрій оснащений великим 6,6-дюймовим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 19:9, роздільною здатністю HD+ (1612х720 пікселів) та частотою оновлення 90 Гц, що забезпечує плавне та комфортне прокручування меню, перегляд відео та використання повсякденних застосунків. Живі кольори, гарна деталізація та оптимальний крок пикселя роблять екран зручним для читання, ігрів та відео навіть за активного використання. Дисплей також захищений Corning Gorilla Glass 5, що значно підвищує його стійкість до царапин та пошкоджень. Потужна батарея Одна з найпотужніших переваг Fire 5 Ultra — це потужна батарея ємністю 13 000 мА·год, яка забезпечує надзвичайно тривалу автономність. Такий аккумулятор гарантує тижні очікування, десятки годин розмов або багато годин активної роботи навіть за інтенсивного використання. Смартфон підтримує швидку зарядку 18 Вт через USB-C, а також зворотну зарядку (reverse charging), яка дозволяє використовувати пристрій як павербанк для заряджання інших гаджетів за допомогою OTG-кабелю – зручно у поїздках чи на природі. Чіткі знімки Смартфон оснащений 48 МП основною камерою з ШІ-алгоритмами, що дозволяє робити яскраві та детальні знімки у різних умовах освітлення. Камера підтримує різні режими зйомки, включаючи портретний, HDR, нічний та інші ефекти, а також запис відео у 1080p при 30 fps. Фронтальна камера 8 МП забезпечує чіткі селфі та комфортні відеодзвінки через месенджери та відеоплатформи. Обидві камери достатні для щоденного використання та соціальних мереж.
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/89860316957956.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/98201766050331.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/72690228608036.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/90785851818073.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/75449339379489.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/90098728241824.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/21375688604590.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/18022894956499.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/46450374767856.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/57194698953193.jpg)
![Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264] Смартфон Doogee Fire 5 Ultra 8/256GB Green (Fire 5 Ultra 8/256 Green) [619264]](/content/images/17/390x390l80mc0/23029888708622.jpg)