|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultimate |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 166.01x76.61x7.7 мм |
| Серія | Infinix Hot 60i |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 188 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5160 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue)
Немає в наявності
Код товару: 613128
7 074 грн
7 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужна станція живлення Акумулятор ємністю 5160 мАг, розміщений у компактній рамці, забезпечує витривалість, якої вистачить на кілька днів, а також надійний 5-річний термін служби. Міцна конструкція Посилено опорну конструкцію для захисту від щоденних падінь та ударів. Бездоганна швидкість завдяки восьмиядерному процесору Восьмиядерний процесор MediaTek Helio G81 Ultimate забезпечує плавну роботу в іграх і безперебійну багатозадачність, не відстаючи від вашого темпу. Геймерська точність GyroPro Ігри реагують на кожен ваш рух. Гіроскоп Hard Gyro перетворює ледь помітні нахили на ідеальне керування з точністю до пікселя. Грайте так, ніби ваше тіло - це контролер. Яскравіше за денне світло Ваші моменти залишаються яскравими навіть опівдні - завдяки дисплею з яскравістю 700 ніт, який перетворює прокрутки, свайпи та іскри на чистий потік. Основна камера 50 Мп Нитки на тканині, тріщини на листі, відблиски вуличних ліхтарів - зафіксуйте деталі, колись приховані, а тепер живі у кришталевій чистоті.
![Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128] Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128]](/content/images/2/390x390l80mc0/43536714901220.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128] Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128]](/content/images/2/145x390l80mc0/57253454303618.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128] Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128]](/content/images/2/145x390l80mc0/87698658301091.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128] Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128]](/content/images/2/182x390l80mc0/55832764803658.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128] Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128]](/content/images/2/870x179l80mc0/35031563564372.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128] Смартфон Infinix (Hot 60i X6728 8/256GB Shadow Blue) [613128]](/content/images/2/181x390l80mc0/97605994022001.jpg)