|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.83" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1272x2800 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.35 ГГц + 3x3.2 ГГц + 4x2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Потужність зарядки | 80 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 157.9х74.73х7.29 мм |
| Серія | Oppo Reno13 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 195 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey)
Немає в наявності
Код товару: 611234
29 534 грн
33 333 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OPPO Reno13 Pro 5G — потужний та стильний смартфон, який поєднує передові технології та елегантний дизайн, задовольняючи потреби навіть найвимогливіших користувачів. Його тонкий та легкий корпус, виконаний з алюмінію, забезпечує не лише преміальний вигляд і комфорт, але й високу міцність, гарантуючи надійність і довговічність. Особливості: - потрійна основна камера; - висока автономність роботи; - витончений дизайн, захищений за стандартом IP69. Удоскональте свій досвід завдяки користуванню надяскравим 6,59-дюймовим AMOLED-екраном. Висока роздільна здатність 1256x2760 та частота оновлення 120 Гц дозволять повністю зануритися у зображення з яскравими кольорами, глибокими чорними відтінками тощо. А скло Gorilla Glass 7i забезпечує високу міцність дисплея, стійкість до подряпин та ударів, зберігаючи при цьому його прозорість і чіткість відтворювання. OPPO Reno13 Pro оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Dimensity 8350, що забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу навіть у режимі багатозадачності. Смартфон справляється з інтенсивними іграми, гарантуючи швидкий відгук і мінімальні затримки. AI HyperBoost оптимізує продуктивність пристрою, роблячи ігровий процес ще більш стабільним і плавним, а також знижуючи нагрівання пристрою під час активного використання. Тривалу автономну роботу гарантуватиме місткий акумулятор на 5 800 Вт, а завдяки швидкій зарядці 80 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета. Смартфон оснащений потужною камерною системою, яка дозволяє знімати чудові фотографії та відео в будь-яких умовах. Ширококутна камера на 50 МП з вдосконаленим алгоритмом обробки зображень забезпечує високу чіткість і деталізацію навіть у складних умовах освітлення. Другий 50 МП телеоб’єктив дозволяє знімати кадри з великим наближенням без втрати якості. Ультраширококутна камера на 8 МП дає можливість знімати ширші сцени, що особливо корисно для пейзажних фотографій чи групових селфі. Фронтальна камера смартфона дозволяє знімати селфі з високою деталізацією та чіткістю навіть при слабкому освітленні. OPPO Reno13 Pro підтримує 5G-з’єднання, що забезпечує швидкий доступ до Інтернету та стабільний зв’язок. Смартфон також оснащений передовими технологіями охолодження, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру під час інтенсивного використання. Для безпеки ваших даних він має зручний сканер для відбитків пальців, вбудований під дисплей.
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/390x390l80mc0/58232786084345.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/188x390l80mc0/28682184314000.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/131x390l80mc0/97965924345360.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/129x390l80mc0/36977498223789.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/132x390l80mc0/84966213773384.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/129x390l80mc0/95648740523602.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/187x390l80mc0/67742299675815.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/121x390l80mc0/11137918791463.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234] Смартфон Oppo (Reno13 Pro 12/512GB Graphite Grey) [611234]](/content/images/39/626x390l80mc0/31830921084043.jpg)