|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Колір крильчатки | Прозорий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | Green |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Atcom ATcool 12025 LED Green (15277)
Немає в наявності
Код товару: 609160
172 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Atcom ATcool 12025 — це вентилятор, призначений для поліпшення циркуляції повітря в корпусі комп’ютера. Його основна функція — відведення гарячого повітря від компонентів (процесора, відеокарти) та подача холодного ззовні, що допомагає запобігти перегріву системи.
![Вентилятор Atcom ATcool 12025 LED Green (15277) [609160] Вентилятор Atcom ATcool 12025 LED Green (15277) [609160]](/content/images/50/390x390l80mc0/31940738961961.jpg)