|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | ED270RS3BMIIPX |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Вигнутий екран, AMD FreeSync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2Wx2 |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.9 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | так |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 363 х 611 х 76 мм |
| Розміри з підставкою | 446 х 611 х 196 мм |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс |
Новий відгук або коментар
Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302)
Немає в наявності
Код товару: 300541
6 324 грн
6 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор ігровий вигнутий VA 27",1920*1080,180 Гц,HDMI*2,DP
![Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541] Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541]](/content/images/14/390x390l80mc0/73273094742700.png)
![Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541] Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541]](/content/images/14/390x390l80mc0/94297823166116.png)
![Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541] Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541]](/content/images/14/390x390l80mc0/15477967788990.png)
![Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541] Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541]](/content/images/14/390x390l80mc0/83566794750327.png)
![Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541] Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541]](/content/images/14/390x390l80mc0/85027408087927.png)
![Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541] Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541]](/content/images/14/390x390l80mc0/52684790138804.png)
![Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541] Монітор ACER ED270RS3BMIIPX (UM.HE0EE.302) [300541]](/content/images/14/390x390l80mc0/91336915362679.png)