|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | EK321QHBI |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.50 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 42 |
| Комплектація: Кабель | Power adapter, HDMI |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | VisionCare 1.0, 99% sRGB, 6-bit+FRC, Безрамковий екран, Low Dimming |
| Серія | Бюджет |
| Технології | BlueLight Shield, Flicker-Less, Adaptive Sync |
| Розміри, см | 72 х 52 х 23 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 35 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 720 x 520 x 230 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс |
Новий відгук або коментар
Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01)
Немає в наявності
Код товару: 200553
7 244 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi (UM.JE1EE.H01) Black
![Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553] Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553]](/content/images/22/506x390l80mc0/13318973770436.png)
![Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553] Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553]](/content/images/22/401x390l80mc0/58633462716224.png)
![Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553] Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553]](/content/images/22/179x390l80mc0/94261538471897.png)
![Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553] Монiтор 31.5" Acer EK321QHbi Black (UM.JE1EE.H01) [200553]](/content/images/22/497x390l80mc0/67640973637821.png)