|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Steel Grey |
|---|---|
| Лінійка | ACER Extensa |
| Модель | Extensa 15 EX215-55 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel®Core™ i3-1215U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1хHDMI, 3хUSB 3.2 Gen 1 Type-A, мережа (RJ-45), комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,1 |
| USB 3.2, шт. | 3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,78 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 241 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Acer Extensa |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 48 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 48.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720p HD |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Знімна батарея | Ні |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i3-1215U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x Комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 48 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 8ГБ, 1х8ГБ, 3200 МГц |
| Покоління | Інтегрована |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K)
Немає в наявності
Код товару: 400353
15 710 грн
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS
i3-1215U
8
512SSD
Int
DOS
Steel Gray
i3-1215U
8
512SSD
Int
DOS
Steel Gray
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/59961335045074.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/30049734940364.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/31857044947098.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/96054056176958.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/75252663998411.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/91774814391144.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/63941959339726.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/35733918992549.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353] Ноутбук Acer Extensa 15.6"FHD IPS/i3-1215U/8/512SSD/Int/DOS/Steel Gray (NX.EGYEU.02K) [400353]](/content/images/3/390x390l80mc0/49517823378476.jpg)