|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | RS242Ybpamix |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | VGA, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 29 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.42 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.39 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 296 мм |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.28 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 613 x 363 x 37 мм |
| Розміри з підставкою | 613 x 463 x 215 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Технології поліпшення зображення | ZeroFrame |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Ширина видимої області | 527 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013)
Немає в наявності
Код товару: 300595
4 024 грн
4 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IPS 23.8",1920*1080,100 Гц,VGA,HDMI,аудіо 2W*2
![Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595] Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595]](/content/images/2/390x390l80mc0/50211352628876.png)
![Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595] Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595]](/content/images/2/390x390l80mc0/93335517976155.png)
![Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595] Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595]](/content/images/2/390x390l80mc0/51144190719251.png)
![Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595] Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595]](/content/images/2/390x390l80mc0/68368575990052.png)
![Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595] Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595]](/content/images/2/390x390l80mc0/14578662703712.png)
![Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595] Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595]](/content/images/2/390x390l80mc0/46986674899872.png)
![Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595] Монітор ACER RS242Ybpamix (UM.QR2EE.013) [300595]](/content/images/2/390x390l80mc0/90935797360391.png)