|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Ігровий (eSports) |
| Модель | VG243YEBII |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, 2xHDMI |
| Максимальний стандарт VESA | Немає |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 2.60 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання, Вт | 20 |
| Комплектація: Кабель | Power, HDMI |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Серія | Бюджет |
| Технології | FreeSync, BlueLight Shield, FlickerFree |
| Розміри, см | 54 x 43 x 23 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI , VGA |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 2.23 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 540 х 316.5 х 34.4 мм |
| Розміри з підставкою | 540 х 423 х 221 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Less |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс |
Новий відгук або коментар
Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01)
Немає в наявності
Код товару: 300542
3 832 грн
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IPS 23.8",1920*1080,100 Гц,VGA,HDMI*2
![Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542] Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542]](/content/images/15/390x390l80mc0/83482604430660.png)
![Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542] Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542]](/content/images/15/390x390l80mc0/85360594283565.png)
![Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542] Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542]](/content/images/15/390x390l80mc0/30455103885485.png)
![Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542] Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542]](/content/images/15/390x390l80mc0/89428913250599.png)
![Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542] Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542]](/content/images/15/390x390l80mc0/64703857957305.png)
![Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542] Монітор ACER VG243YEBII (UM.QV3EE.E01) [300542]](/content/images/15/390x390l80mc0/81582942960882.png)