|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 18 А·г |
|---|---|
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 166 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 400 |
| Максимальний струм заряду | 1.8 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T3 |
| Ширина | 75 мм |
| Струм заряду номінальний | 1,8 |
| Температура заряду | -10 ~ +50 |
| Температура розряду | -15 ~ +50 |
| Внутрішній опір, mOm | 8,5 |
| Зарядна напруга (буферний режим), V | 13,5-13,8 |
| Зарядна напруга (циклічний режим), V | 14,5-14,9 |
| Струм короткого замикання, A | 720 |
| Температура зберігання АКБ, °C | -20 ~ +50 |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 18AH (LPM 12 - 18 AH) AGM (LP4133)
Немає в наявності
Код товару: 618749
1 811 грн
2 000 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Свинцево-кислотний акумулятор LPM 12 - 18 AH – це оптимальне рішення, якщо вам необхідно надійний і доступний за своєю ціною пристрій для забезпечення безперебійного живлення вашої техніки. Представлена модель кислотного акумулятора виконана із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), завдяки чому кислотний АКБ LPM 12 - 18 AH більш надійний в експлуатації та відрізняється від своїх попередників тривалішим терміном служби. Основні характеристики LPM 12 - 18 AH: - Тип акумулятора: свинцево-кислотний (AGM технологія) - Номінальна напруга: 12V - Місткість АКБ: 18 Ah - Температура зберігання: -20 ° С - +50 ° С - Робоча температура: +25 ° С +/-5 ° С Однією з переваг акумулятора LPM 12 - 18 AH є його універсальність та високий рівень безпеки для користувачів за рахунок герметичного корпусу, виконаного з високоміцного пластику.
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 18AH (LPM 12 - 18 AH) AGM (LP4133) [618749] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 18AH (LPM 12 - 18 AH) AGM (LP4133) [618749]](/content/images/6/390x390l80mc0/74322982747725.jpg)
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 18AH (LPM 12 - 18 AH) AGM (LP4133) [618749] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 18AH (LPM 12 - 18 AH) AGM (LP4133) [618749]](/content/images/6/390x390l80mc0/51344921912661.jpg)
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 18AH (LPM 12 - 18 AH) AGM (LP4133) [618749] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 18AH (LPM 12 - 18 AH) AGM (LP4133) [618749]](/content/images/6/390x390l80mc0/71324291753881.jpg)