|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 2.3 А·г |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 65 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 177 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 400 |
| Максимальний струм заряду | 0.46 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T1 |
| Ширина | 35 мм |
| Струм заряду номінальний | 0,23 |
| Температура заряду | -10 ~ +50 |
| Температура розряду | -15 ~ +50 |
| Висота з клемами | 65 |
| Внутрішній опір, mOm | 58 |
| Зарядна напруга (буферний режим), V | 13,5-13,8 |
| Зарядна напруга (циклічний режим), V | 14,5-14,9 |
| Струм короткого замикання, A | 103.5 |
| Температура зберігання АКБ, °C | -20 ~ +50 |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132)
Немає в наявності
Код товару: 618747
500 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель представленого кислотного АКБ LPM 12 - 2.3 AH – це надійний в експлуатації пристрій, виготовлений із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), що говорить про високі якісні та технічні характеристики акумулятора та його більш тривалий термін експлуатації. Головним завданням свинцево-кислотного акумулятора є безперебійне забезпечення техніки живленням. Основні характеристики кислотно-свинцевого акумулятора LPM 12 - 2.3 AH: - Тип: кислотний АКБ (AGM технологія) - Номінальна напруга: 12V - Місткість АКБ: 2.3 Ah - Температура зберігання: -20 ° С - +50 ° С - Робоча температура: +25 ° С +/-5 ° С Корпус акумулятора герметичний і виконаний з міцного пластику, завдяки чому відпадає необхідність у поточному експлуатаційному обслуговуванні пристрою. При дотриманні правил експлуатації дана модель кислотного акумулятора зможе прослужити максимально тривалий термін, забезпечивши вашу техніку необхідним живленням.
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747]](/content/images/7/749x390l80mc0/24059124340841.jpg)
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747]](/content/images/7/390x390l80mc0/84966351744932.jpg)
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747]](/content/images/7/870x322l80mc0/27678812879702.jpg)
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747]](/content/images/7/814x390l80mc0/27520308455622.jpg)
![Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747] Акумуляторна батарея LogicPower LPM 12V 2.3AH (LPM 12 - 2.3 AH) AGM (LP4132) [618747]](/content/images/7/390x390l80mc0/64989521463325.jpg)