|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 150 А·г |
|---|---|
| Вага | 41.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 470 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість циклів заряджання | 1200 |
| Максимальний струм заряду | 30 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | Т11 (під болт М8) |
| Ширина | 165 мм |
| Струм заряду номінальний | 15 |
| Температура заряду | -10 ~ +50 |
| Температура розряду | -15 ~ +50 |
| Висота з клемами | 240 |
| Внутрішній опір, mOm | 4,5 |
| Зарядна напруга (буферний режим), V | 13,5-13,8 |
| Зарядна напруга (циклічний режим), V | 14.4-14.7 |
| Струм короткого замикання, A | 3600 |
| Температура зберігання АКБ, °C | -20 ~ +50 |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея LogicPower 12V 150AH (LPM-GL 12 - 150 AH) GEL (LP4155)
Немає в наявності
Код товару: 618757
11 377 грн
13 627 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LPM-GL 12 - 150 AH - гелевий акумулятор, конструкція якого передбачає застосування сучасної технології GEL (використовуються намазні пластини, з нанесеним на них електролітом в гелеобразном стані). Представлений АКБ відрізняється високими технічними і якісними характеристиками, завдяки чому і користується високим попитом серед вітчизняних покупців. Сфера застосування даного пристрою досить широка, тому його можна сміливо назвати універсальним пристроєм, головне завдання якого, це забезпечення безперебійного харчування для вашої техніки. До основних переваг вироби можна віднести: велика кількість циклів - заряд / розряд, абсолютну безпеку для користувачів (навіть при експлуатації в домашніх умовах), а також тривалий термін служби.
![Акумуляторна батарея LogicPower 12V 150AH (LPM-GL 12 - 150 AH) GEL (LP4155) [618757] Акумуляторна батарея LogicPower 12V 150AH (LPM-GL 12 - 150 AH) GEL (LP4155) [618757]](/content/images/13/390x390l80mc0/93909735701406.jpg)
![Акумуляторна батарея LogicPower 12V 150AH (LPM-GL 12 - 150 AH) GEL (LP4155) [618757] Акумуляторна батарея LogicPower 12V 150AH (LPM-GL 12 - 150 AH) GEL (LP4155) [618757]](/content/images/13/390x390l80mc0/11548270624814.jpg)