|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 12 А·г |
|---|---|
| Вага | 3.67 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 3.6 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 97 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея CSB 12V 12 AH AGM (GP12120)
Немає в наявності
Код товару: 615997
2 016 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторна батарея для ИБП CSB GP 12120 створена за AGM-технології, на кшталт герметичного свинцево-кислотного пристрої (SLA). Батарея може подавати як резервне, так і основне живлення до потрібного обладнання. Як пристрій з постійним струмом, акумулятор використовується в установках безперебійної подачі енергії, наприклад, в пожежних або охоронних системах сигналізації, для телекомунікацій, в комп"ютерному обладнанні, апаратурі для зв"язку. Ємність акумуляторної батареї для ДБЖ CSB GP 12120 дорівнює 12 А • год, такої кількості вистачає для повного заряду потрібної техніки. В буферному режимі акумулятор серії GP (широкого застосування) експлуатується 5 повних років, або 250 циклів роботи. Акумуляторне пристрій CSB GP12120 є не обслуговуються, не потрібен долив рідини. Односторонній клапан запобігання дає захист, виключається ймовірність вибуху і виділення газу через герметичності самого пристрою батареї. Ударостійкий корпус рятує від пошкоджень при перенесенні. Широкий діапазон температури для зберігання акумулятора: від -15 ° C до +40 ° C.
![Акумуляторна батарея CSB 12V 12 AH AGM (GP12120) [615997] Акумуляторна батарея CSB 12V 12 AH AGM (GP12120) [615997]](/content/images/1/390x390l80mc0/25348629404002.jpg)