|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 9 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 3.8 А |
| Максимальний струм розряду | 130 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея CSB 12V 9AH AGM (UPS12460/01840)
Немає в наявності
Код товару: 619228
1 504 грн
1 550 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25 ° C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
![Акумуляторна батарея CSB 12V 9AH AGM (UPS12460/01840) [619228] Акумуляторна батарея CSB 12V 9AH AGM (UPS12460/01840) [619228]](/content/images/30/455x390l80mc0/23362548185082.jpg)