|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 100 А·г |
|---|---|
| Висота | 222 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 328 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина | 172 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 100AH AGM (GS121000)
Немає в наявності
Код товару: 615421
7 929 грн
8 637 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторна батарея FrimeCom GS121000 Необслуговуваний свинцево-кислотний акумулятор
![Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 100AH AGM (GS121000) [615421] Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 100AH AGM (GS121000) [615421]](/content/images/30/390x390l80mc0/62128508301916.jpg)