|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 5 А·г |
|---|---|
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 93 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 108 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина | 70 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH AGM (GS1250)
Немає в наявності
Код товару: 615338
450 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторна батарея FrimeCom GS1250 Необслуговувана свинцево-кислотна батарея Технологія AGM Зарядка постійною напругою при 25 ° С
![Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH AGM (GS1250) [615338] Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH AGM (GS1250) [615338]](/content/images/43/584x390l80mc0/94564224784055.jpg)
![Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH AGM (GS1250) [615338] Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 5AH AGM (GS1250) [615338]](/content/images/43/390x390l80mc0/86921133204096.jpg)