|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 8 А·г |
|---|---|
| Вага | 0.95 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Full Energy 12V 8AH LiFePO4 (FEG-128)
В наявності
Код товару: 615453
1 579 грн
1 672 грн
Опис
Літій-залізо-фосфатний акумулятор FEG-128 виконаний у герметичному корпусі та виготовлений за технологією LiFePO4. У технології використовується мінерал сімейства олівін – він зустрічається у природному середовищі, не токсичний, термостійкий.