|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 9 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 93 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 2.7 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 150 х 93 х 64 мм |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1/F2 |
| Ширина | 64 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Full Energy 12V 9AH AGM (FEP-129)
Немає в наявності
Код товару: 615330
869 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Свинцево-кислотний Акумулятор FEP-129 виконаний в герметичному корпусі і проведений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.