|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 8 А·г |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -10°C до +60°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Hub Power 12.8V 8AH LiFePO4 (HPL-128)
Немає в наявності
Код товару: 618611
1 680 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Hub Power HPL-128 – це літій-залізо-фосфатний акумулятор нового покоління, створений для стабільної роботи в умовах частих циклів розряду. На відміну від звичайних AGM батарей, які "вмирають" після 200-300 глибоких розрядів, технологія LiFePO4 дозволяє використовувати пристрій роками, забезпечуючи понад 3000-5000 циклів без значної втрати ємності.