|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 7 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.05 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 105 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея KSTAR 12V 7AH AGM (6-FM-7)
В наявності
Код товару: 615454
587 грн
Опис
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. KSTAR 12В 7 Ач (6-FM-7) - це батарея з номінальною напругою 12В і місткістю 7 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики KSTAR 12В 7 Ач (6-FM-7): електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
![Акумуляторна батарея KSTAR 12V 7AH AGM (6-FM-7) [615454] Акумуляторна батарея KSTAR 12V 7AH AGM (6-FM-7) [615454]](/content/images/42/390x390l80mc0/38324898320435.jpg)