|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 120 А·г |
|---|---|
| Вага | 32.76 кг |
| Висота | 233 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 174 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість циклів заряджання | 1200 |
| Максимальний струм заряду | 24 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 36 % |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T11 |
| Ширина | 172 мм |
| Струм заряду номінальний | 12 |
| Температура заряду | -10 ~ +50 |
| Температура розряду | -15 ~ +50 |
| Висота з клемами | 225 |
| Внутрішній опір, mOm | 4,5 |
| Зарядна напруга (буферний режим), V | 13,5-13,8 |
| Зарядна напруга (циклічний режим), V | 14,7-15,0 |
| Струм короткого замикання, A | 3300 |
| Температура зберігання АКБ, °C | -20 ~ +50 |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея LogicPower 12V 120AH (LPM-GL 12 - 120 AH) GEL (LP3870)
Немає в наявності
Код товару: 618756
9 186 грн
11 002 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Гелевий акумулятор LPM-GL 12 - 120 AH від компанії «LogicPower» є сучасним і надійним в експлуатації виробом, який вирізняється винятковими якісними і технічними характеристиками. Представлений акумулятор - це відмінний зразок пристрою, який виконано за допомогою інноваційних технологій (GEL), завдяки чому АКБ даного типу зможе прослужити тривалий термін. До переваг гелевого акумулятора LPM-GL 12 - 120 AH можна віднести те, що в порівнянні з іншими типами АКБ його ємність набагато менше і не залежить від низьких температур. Даний акумулятор має більш тривалий термін експлуатації, велика кількість циклів - заряд / розряд і можливість установки навіть в житлових приміщеннях.