|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 200 А·г |
|---|---|
| Вага | 56.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 522 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від 0°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 32 % |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T11 |
| Ширина | 240 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Njoy 12V 200AH (BTVGCBHOEIEKFCW01B) GEL (GE20012KF)
Немає в наявності
Код товару: 616222
15 679 грн
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Додаткові особливості Повністю герметичний і не потребує технічного обслуговування Низький саморозряд Застосування Системи оповіщення та безпеки, Комунікаційне обладнання, Електроінструмент, Контрольне обладнання, Медичне обладнання, ДБЖ, Іграшки, Сонячні системи