|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 40 А·г |
|---|---|
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 196 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 100% |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T6 |
| Ширина | 165 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF)
Немає в наявності
Код товару: 615343
3 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повністю герметичний і не потребує технічного обслуговування Термін служби у буферному режимі: 12 років Розширена 24-місячна гарантія Застосування Системи сигналізації та безпеки, Кабельне телебачення, Устаткування зв'язку, Електроінструменти, Контрольно-вимірювальне обладнання, Медичне обладнання, ДБЖ, Іграшки, Сонячні системи
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343] Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343]](/content/images/48/390x390l80mc0/37281381617742.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343] Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343]](/content/images/48/390x390l80mc0/29396974072916.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343] Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343]](/content/images/48/390x390l80mc0/14408533553636.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343] Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343]](/content/images/48/390x390l80mc0/60588325124463.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343] Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343]](/content/images/48/390x390l80mc0/22796116040215.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343] Акумуляторна батарея Njoy 12V 40AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL (GE4012FF) [615343]](/content/images/48/390x390l80mc0/90320021663048.jpg)