|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 65 А·г |
|---|---|
| Вага | 19.1 кг |
| Висота | 176 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 347 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 100% |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T6 |
| Ширина | 168 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Njoy 12V 65AH (BTVGCFTEBHBFFCN01B) GEL (GE6512FF)
Немає в наявності
Код товару: 617780
7 075 грн
7 219 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повністю герметичний і не потребує технічного обслуговування Термін служби у буферному режимі: 12 років Розширена 24-місячна гарантія Застосування Системи сигналізації та безпеки, Кабельне телебачення, Устаткування зв'язку, Електроінструменти, Контрольно-вимірювальне обладнання, Медичне обладнання, ДБЖ, Іграшки, Сонячні системи
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 65AH (BTVGCFTEBHBFFCN01B) GEL (GE6512FF) [617780] Акумуляторна батарея Njoy 12V 65AH (BTVGCFTEBHBFFCN01B) GEL (GE6512FF) [617780]](/content/images/9/390x390l80mc0/20054825337572.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 65AH (BTVGCFTEBHBFFCN01B) GEL (GE6512FF) [617780] Акумуляторна батарея Njoy 12V 65AH (BTVGCFTEBHBFFCN01B) GEL (GE6512FF) [617780]](/content/images/9/551x353l80mc0/27407515480783.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 65AH (BTVGCFTEBHBFFCN01B) GEL (GE6512FF) [617780] Акумуляторна батарея Njoy 12V 65AH (BTVGCFTEBHBFFCN01B) GEL (GE6512FF) [617780]](/content/images/9/452x336l80mc0/88696752073718.jpg)