|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 7 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 100% |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Njoy 12V 7AH (BTVACGUOBTC2FCN01B) AGM (GPL07122F)
Немає в наявності
Код товару: 616119
699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Батарея герметична і перезаряджається, забезпечуючи довгострокове і надійне якість. Вони повністю не вимагають обслуговування і мають низький саморозряд - всього 3% ємності, зниженою на місяць. Акумулятор має відмінний час зарядки і перезарядки, а також розрахунковий термін служби в плаваючому режимі і в режимі очікування від 5 до 8 років. Ви отримаєте більше 260 циклів при 100% глибині розряду. Ви можете найкраще використовувати акумуляторні або охоронні системи, системи сигналізації, ДБЖ, медичне обладнання, обладнання зв’язку, системи аварійного живлення, електроінструменти, іграшки, кабельне телебачення, контрольне обладнання.
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 7AH (BTVACGUOBTC2FCN01B) AGM (GPL07122F) [616119] Акумуляторна батарея Njoy 12V 7AH (BTVACGUOBTC2FCN01B) AGM (GPL07122F) [616119]](/content/images/25/390x390l80mc0/88843877315822.jpg)