|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 9 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.57 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 100% |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F)
Немає в наявності
Код товару: 616220
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Герметичний акумулятор nJoy HR09122F забезпечує довгострокове і надійне якість. Вони повністю не вимагають обслуговування і мають низький саморозряд - всього 2% потужності, зниженою на місяць. nJoy HR09122F відрізняється прекрасним часом зарядки і перезарядки, а також розрахунковим терміном служби в плаваючому режимі і в режимі очікування від 3 до 5 років. Ви отримаєте більше 260 циклів при 100% глибині розряду. Ви можете найкраще використовувати nJoy HR09122F для систем безпеки, систем сигналізації, ДБЖ, медичного обладнання, устаткування зв’язку, систем аварійного живлення, електроінструментів, іграшок, кабельного телебачення, контрольного обладнання.
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220] Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220]](/content/images/28/587x390l80mc0/27442011110062.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220] Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220]](/content/images/28/472x390l80mc0/35612103330840.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220] Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220]](/content/images/28/468x390l80mc0/73013099258371.jpg)
![Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220] Акумуляторна батарея Njoy 12V 9AH (BTVACIUOCTH2FCN01B) AGM (HR09122F) [616220]](/content/images/28/390x390l80mc0/38843129344323.jpg)