|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 80 А·г |
|---|---|
| Вага | 22.5 кг |
| Висота | 182 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 22.5 А |
| Максимальний струм розряду | 700 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | M6 |
| Ширина | 167 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея OZ Power 12V 80AH AGM (OZ12V080)
Немає в наявності
Код товару: 615342
1 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Діапазон застосування OZ 12 В дуже великий, але в першу чергу його застосовують для аварійних систем ДБЖ. Батарея спроектована та виготовлена таким чином, щоб гарантувати найвищий рівень продуктивності при швидкій розрядці, зберігаючи при цьому максимальну надійність та довговічність. Акумулятор OZ, що базується на перевіреній технології AGM VRLA, наприкінці терміну служби на 99 % підлягає вторинній переробці. OZ 12V не потребує обслуговування. Крім того, серія відноситься до категорії безпечних вантажів і може безпечно перевозитися автомобільним, залізничним та повітряним транспортом. Спеціальну конструкцію оптимізовано для зменшення саморозряду під час зберігання. Можливе використання в житлових приміщеннях.
![Акумуляторна батарея OZ Power 12V 80AH AGM (OZ12V080) [615342] Акумуляторна батарея OZ Power 12V 80AH AGM (OZ12V080) [615342]](/content/images/47/390x390l80mc0/82537881778430.jpg)