|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 150 А·г |
|---|---|
| Вага | 43 кг |
| Висота | 240 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 483 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 45 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F12 (M8) |
| Ширина | 170 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150)
Немає в наявності
Код товару: 615407
8 987 грн
9 579 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
![Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407] Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407]](/content/images/32/520x390l80mc0/62245429838590.jpg)
![Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407] Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407]](/content/images/32/520x390l80mc0/88273198591543.jpg)
![Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407] Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407]](/content/images/32/651x390l80mc0/83612054720154.jpg)
![Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407] Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407]](/content/images/32/524x390l80mc0/24774148306220.jpg)
![Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407] Акумуляторна батарея Prologix 12V 150AH AGM (PL12-150) [615407]](/content/images/32/390x390l80mc0/49813799353607.jpg)