|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 100 А·г |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 210 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12.8 В |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Ширина | 168 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Ritar 12.8V 100AH (LFP12.8V100AHG24)
Немає в наявності
Код товару: 615359
14 036 грн
14 322 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумулятор LFP12.8V100AH (G24) G3 (BT) - це літій-залізо-фосфатний акумулятор на 12В 100 Ач з вбудованим Bluetooth та наявністю LED індикації від компанії Ritar Power, яка багато років спеціалізується на виробництві акумуляторів.