|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 5 А·г |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 101 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | 1.5 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 70 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Ritar 12V 5.0Ah AGM (RT1250)
Немає в наявності
Код товару: 619580
599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AGM технологія тип клем - F2 напруга: 12V Ємність: 5,0 Ah. Струм зарядки: 1.5А Розмір, мм (ДхШхВ): 90х70х101 Вага: 1.6 кг Акумуляторні батареї серії Ritar RТ призначені для використання в системах безперебійного, автономного і аварійного електроживлення, засоби автоматизації, охоронної сигналізації, відомчих АТС, наземним транспортом. Стаціонарні свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі) і відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності.
![Акумуляторна батарея Ritar 12V 5.0Ah AGM (RT1250) [619580] Акумуляторна батарея Ritar 12V 5.0Ah AGM (RT1250) [619580]](/content/images/6/401x390l80mc0/20954864793097.jpg)