|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−23%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 100 А·г |
|---|---|
| Вага | 20.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 522 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 25.6 В |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Ширина | 219 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Ritar 25.6V 100AH (LFP25.6V100AH)
Немає в наявності
Код товару: 615360
18 762 грн
24 306 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Aккумулятор LFP25.6V100AH (G24) G3 (BT) - это литий-железо-фосфатный аккумулятор на 25.6В 100 Ач cо встроенным Bluetooth и наличием LED индикации от компании Ritar Power, которая много лет специализируется на производстве аккумуляторов.