|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 50 А·г |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Висота | 214 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 330 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 25.6 В |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | M8 |
| Ширина | 172 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Ritar 25.6V 50AH (LFP25.6V50AH G1)
Немає в наявності
Код товару: 615706
11 106 грн
15 090 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумулятори призначені для систем резервного живлення в джерелах безперебійного живлення, використовуються в телекомунікаційний системах промислових, офісних та інших установах