|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 280 А·г |
|---|---|
| Вага | 114 кг |
| Висота | 857 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Довжина | 435 мм |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 25±2°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | Phoenix Contact |
| Ширина | 233 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея з підігрівом Dyness PowerBrick 14.34KWH 51.2V 280AH (PowerBrick_Heated)
Немає в наявності
Код товару: 616020
83 853 грн
85 564 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
PowerBrick - це низьковольтний продукт, призначений для зберігання енергії в домашніх умовах, зі стильним та елегантним зовнішнім виглядом. PowerBrick використовує акумулятор ємністю 280 А·год. Підтримує максимум 50 паралельних пристроїв і забезпечує покриття енергії від 14.3 кВт·год до 716.8 кВт·год, забезпечуючи безпечне, надійне, інтелектуальне та зручне використання. Технологія LiFePO4 відома своєю безпекою, довговічністю та високим ККД. Це гарантує вам довгі роки безперебійної роботи без значних втрат потужності. Модуль Powerbrick здатний витримувати до 8000 циклів зарядки та розрядки, що значно перевищує показники традиційних акумуляторів.