|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 1.8 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Так |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Колір | Білий |
| Комплектація | бездротовий пилосос, центральна трубка, турбощітка універсальна, міні-турбощітка, комбінована широка насадка 2 в 1, настінне кріплення, щілинна насадка, адаптер живлення, акумулятор, турбощітка для вологого прибирання, насадки для миття підлоги |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Основні. Регулятор потужності | на ручці |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Так |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 1 режим + Турбо-режим |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | є |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час роботи | 70 хв |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A)
Немає в наявності
Код товару: 620017
9 731 грн
10 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний і потужний акумуляторний миючий пилосос Dreame R10s Aqua створений спеціально для універсального та зручного прибирання всього вашого житлового простору. Завдяки високій потужності 120 Вт і унікальній насадці для миття підлоги він робить прибирання не лише комфортним, а й значно якіснішим. Унікальна швабра з обертанням для миття підлоги Перейдіть на обертову швабру для одночасного сухого та вологого прибирання. Просто додайте воду, увімкніть регулятор подачі води, і обертова швабра впорається зі складними забрудненнями, такими як сліди домашніх тварин, жир або плями від кави. Акумулятор збільшеної ємності Dreame R10s Aqua оснащений вдосконаленим акумулятором, який забезпечує до 70 хвилин автономної роботи та ефективне прибирання до 120 м/кв з одного заряду. Завдяки батареї 7х2500 мАгод прибирання стає легким та ефективним. Прибирання навіть у темних куточках дому Багатофункціональна щітка оснащена покращеним синьо-зеленим підсвічуванням із технологією CelesTect Reveal Dust, яка виявляє частинки пилу під час прибирання для максимальної точності всмоктування. Продумана конструкція щітки Протизаплутувальна конструкція щітки R10S ідеально підходить як для килимів, так і для твердих підлогових покриттів. Регульована передня частина легко справляється з ворсистими килимами та великим сміттям, мінімізуючи опір руху для легкого прибирання. Яскравий і чіткий світлодіодний LED-дисплей LED-дисплей відображає рівень заряду акумулятора та потужність всмоктування, а також у режимі реального часу повідомляє про можливі несправності. Моторизована міні-щітка Моторизована міні-щітка з удосконаленою конструкцією, що запобігає заплутуванню, ефективно видаляє шерсть і волосся з м’яких меблів. Ваш дім буде чистим без жодної порошинки. Широка комбінована насадка Широка комбінована насадка чудово підходить для очищення стільниць, клавіатур та інших невеликих пласких поверхонь, де потрібне делікатне прибирання. Щілинна насадка Щілинна насадка ефективно очищає важкодоступні місця, проникаючи в кути та щілини практично будь-яких меблів або незручних зон. Прибирання нового рівня Dreame R10s Aqua забезпечує високу продуктивність прибирання. Пилосос оснащений потужністю всмоктування 120 аВт і високошвидкісним двигуном із частотою обертання 120 000 об/хв. Він розроблений для ефективного видалення сміття, зменшуючи втрати потужності та забезпечуючи стабільний потік повітря. Є три рівні потужності всмоктування для різних типів забруднень. Спеціальна кнопка у верхній частині дисплея дозволяє продовжувати прибирання без постійного перемикання режимів. Високий рівень фільтрації Удосконалена п’ятишарова система фільтрації затримує дрібний пил і фільтрує його з повітря з ефективністю до 99,9%. Сучасний пилозбірник очищує повітря, зберігаючи його свіжим. Зручна конструкція пилозбірника Пилозбірник об’ємом 0,6 л легко очищується буквально за кілька рухів, що дозволяє підтримувати високу ефективність прибирання. Фільтр, який можна мити HEPA-фільтр пилососа Dreame можна легко промити під проточною водою, що забезпечує більш ефективне очищення повітря та утримання пилу всередині пристрою. Дизайн, що підходить кожному Настінне кріплення дозволяє зручно зберігати пилосос Dreame R10s Aqua після використання. Стильний і продуманий дизайн також гармонійно доповнює інтер’єр і не привертає зайвої уваги.
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/78710356672931.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/49924815036291.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/54463906326908.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/91450937281683.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/42539602050850.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/20401576035109.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/39078515454316.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/22434594210964.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/67410479059608.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A) [620017]](/content/images/40/390x390l80mc0/44356341835429.jpg)