|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність акумулятора, мА·год | 2000.00 |
|---|---|
| Індикатори дисплея | Режим прибирання |
| Аксесуари в комплекті | Настінне кріплення, Щілинна насадка, Адаптер живлення, Акумулятор, Бездротовий пилосос, Центральна трубка, Турбощітка універсальна, Міні-турбощітка, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Акумулятор | Акумулятор |
| Вага | 1.28 кг |
| Вага без упаковки, кг | 1.28 |
| Вага в упаковці, кг | 5.20 |
| Вхідна потужність, Вт | 310.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Так |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Колір | Білий |
| Комплектація | бездротовий пилосос, настінне кріплення, щілинна насадка, адаптер живлення, центральна трубка, турбощітка універсальна, міні-турбощітка, посібник користувача, гарантійний талон |
| Напруга живлення | 21.6 В |
| Об'єм брутто | 0.039570 |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.35 |
| Основні. Регулятор потужності | на ручці |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 1 режим + Турбо-режим |
| Розширені можливості | Для алергіків, Насадка для прибирання шерсті, Щітка для меблів, Мульти циклон, 5-рівнева система фільтрації, Вертикальне паркування, Система проти намотування волосся, Blue Lights Dirty Detection підсітка |
| Рівень шуму, дБ | 85.00 |
| Сила всмоктування | 19000 Па |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 310 Вт |
| Спосіб зберігання | Настінне кріплення |
| Технічні особливості | Рекомендується алергікам |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Тип трубки | Пряма |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час зарядки, год | 4.50 |
| Час роботи | 40 хв |
| Час роботи, год | 0.60 |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Ні |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A)
Немає в наявності
Код товару: 620015
5 796 грн
6 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential Сучасний та потужний акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential створений спеціально для універсального та зручного прибирання всього Вашого житлового приміщення. За допомогою високої потужності роботи 100 аВт робить прибирання максимально легким і комфортним заняттям. Сучасний та ергономічний дизайн Висока потужність всмоктування 100 аВт Режим міні-пилососу Тривалий час автономної роботи Надійна та продумана конструкція Багатофункціональна щітка з технологією підсвічування CelesTect Багатофункціональна щітка з технологією підсвічування CelesTect виявляє прихований пил на твердих покриттях для підлоги. Конструкція проти сплутування волосся запобігає їх сплутуванню, а V-подібні щетинки ефективно підходять для прибирання як килимів, так і твердих підлогових покриттів. Ефективна та якісна робота Потужність всмоктування 100 аВт допоможе впоратися з будь-якими забрудненнями та забезпечує високу продуктивність прибирання. Пилосос, розроблений для ефективного видалення сміття, забезпечує більш ефективне прибирання, знижуючи втрати потужності для ефективної роботи. Легка та зручна конструкція Завдяки надлегкому корпусу вагою всього 1,28 кг, R10S Essential забезпечує виняткову портативність, дозволяючи користувачам легко прибирати в найрізноманітніших куточках будинку. Багатошарова фільтрація Удосконалена п’ятишарова система фільтрації вловлює дрібний пил та частинки та відфільтровує їх із повітря з ефективністю до 99,9%, що забезпечує чистоту та свіжість у Вашому будинку. Моторизована міні-щітка Моторизована міні-щітка з удосконаленою конструкцією, яка запобігає сплутуванню, ефективно видаляє шерсть і волосся під час прибирання м’яких меблів. Ваш будинок буде чистим і без найменшої порошинки. Щілинна насадка Щілинна насадка ефективно справляється з прибиранням важкодоступних місць, проникаючи в кути і щілини практично будь-яких меблів або незручних куточків. Акумулятор збільшеної ємності Dreame R10s Essential оснащений удосконаленим акумулятором, що забезпечує до 40 хвилин автономної роботи та ефективне прибирання Вашого приміщення на одному заряді. Завдяки акумулятору на 2000 мАч робить прибирання легким та ефективним. Дизайн, який підійде кожному Настінне кріплення дозволяє зручно зберігати пилосос Dreame R10s Essential після кожного використання. Крім того, стильний і продуманий дизайн дозволяє навіть доповнювати Ваш інтер’єр, щоб не сильно впадати в очі.
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015]](/content/images/19/390x390l80mc0/42087410810267.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015]](/content/images/19/390x390l80mc0/24355509348947.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015]](/content/images/19/390x390l80mc0/40483800817731.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015]](/content/images/19/390x390l80mc0/83237800823256.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Essential (VZV29A) [620015]](/content/images/19/390x390l80mc0/43799190530220.jpg)