|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність акумулятора, мА·год | 2500.00 |
|---|---|
| Індикатори дисплея | Режим прибирання |
| Аксесуари в комплекті | Адаптер живлення, Акумулятор, Бездротовий пилосос, Гарантійний талон, Комбінована широка насадка 2 в 1, Міні-турбощітка, Настінне кріплення, Інструкція користувача, Турбощітка універсальна, Центральна трубка, Щілинна насадка |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор |
| Вага | 1.65 кг |
| Вага без упаковки, кг | 1.65 |
| Вага в упаковці, кг | 5.20 |
| Вага упаковки, кг | 5.20 |
| Висота упаковки, см | 34.50 |
| Вхідна потужність, Вт | 350.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Так |
| Додаткові насадки | комбінована |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Колір | Білий |
| Комплектація | бездротовий пилосос, адаптер живлення, акумулятор, гарантійний талон, комбінована широка насадка 2 в 1, міні-турбощітка, настінне кріплення, посібник користувача, турбощітка універсальна, центральна трубка, щілинна насадка |
| Напруга живлення | 25.2 В |
| Об'єм брутто | 0.039570 |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.60 |
| Основні. Регулятор потужності | на ручці |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 1 режим + Турбо-режим |
| Розмір | 129.3 х 25.6 х 21.6 см |
| Розширені можливості | Система проти намотування волосся, Мульти циклон, 5-рівнева система фільтрації, Універсальна щітка V-подібна |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 84.00 |
| Сила всмоктування | 20000 Па |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Технічні особливості | Підсвічування |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Тип трубки | Пряма |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Час зарядки | 3.5 год |
| Час зарядки, год | 3.50 |
| Час роботи | 70 хв |
| Час роботи, год | 1.16 |
| Ширина упаковки, см | 15.50 |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A)
Немає в наявності
Код товару: 620013
8 788 грн
9 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та багатофункціональний акумуляторний пилосос Dreame R10s створений спеціально для швидкого та якісного прибирання всього Вашого будинку. За допомогою високої потужності всмоктування 20000 Pa та багатофункціональної щітки з системою виявлення пил CelesTect робить процес прибирання максимально плавним та комфортним. Сучасний та ергономічний дизайн Висока потужність всмоктування 20000 Па Прибирання понад 120 м/кв за 70 хвилин Багатофункціональна щітка із системою виявлення пилу CelesTect Зручний та зрозумілий світлодіодний екран Можливість використання як міні-пилеос Надійна та міцна конструкція Тривалий час роботи R10S оснащений удосконаленим акумулятором, що забезпечує до 70 хвилин автономної роботи та ефективне прибирання до 120 м/кв від однієї зарядки. Акумуляторний пилосос Dreame R10s працює від акумулятора 7*2500 мАг. Підсвічування під час прибирання Багатофункціональна щітка тепер оснащена вдосконаленим синьо-зеленим підсвічуванням та технологією CelesTect, що підсвічує частинки пилу для неперевершеної точності прибирання. Протизаплутувальна конструкція R10S легко адаптується як до килимів, так і до твердих підлог. У той же час передня частина, що регулюється, легко справляється з ворсистими килимами і великим сміттям, зводячи до мінімуму опір поштовхам і тязі для легкого прибирання. Світлодіодний вбудований екран Світлодіодний екран відображає рівень заряду батареї та рівень всмоктування, а також видає оповіщення в режимі реального часу про проблеми робота-пилососа для більш безпечного та якісного прибирання. Відкрийте нові можливості за допомогою міні-пилососу Режим міні-пилососа забезпечує ефективне та якісне прибирання у найвужчих місцях будинку. За допомогою моторизованої міні-щітки, удосконаленої конструкції проти сплутування, вона ефективно видаляє волосся та шерсть, а широкий комбінований інструмент підходить для чищення стільниць, клавіатур та інших невеликих плоских поверхонь. Універсальне прибирання Акумуляторний пилосос Dreame R10s забезпечує високу продуктивність прибирання. Він оснащений надійною максимальною потужністю всмоктування 120 АВт із удосконаленим високошвидкісним двигуном 120 000 об/хв. Розроблений для ефективного видалення сміття, він забезпечує більш потужний і ефективний процес прибирання за рахунок зниження втрат потужності та перешкод потоку повітря, а три рівня всмоктування призначені для прибирання забруднень різного розміру. Спеціальна кнопка у верхній частині екрана дозволяє користувачам заблокувати всмоктування, забезпечуючи зручний спосіб підтримки вакуумування без постійного натискання кнопки очищення. Продумана фільтрація Удосконалена п’ятишарова система фільтрації вловлює дрібний пил та частинки та відфільтровує їх із повітря з ефективністю до 99,9%. Удосконалений багатоконусний пиловловлювач відфільтровує пил з повітря, зберігаючи повітря свіжим і гарантуючи, що пил потрапить у пилозбірник, який можна легко спорожнити за допомогою кнопки. Чищення та обслуговування з легкістю Місткість пилозбірника 0,6 л ефективно збирати пил, а зручна система спустошення пилозбірника та фільтри, які можна мити під проточною водою, забезпечують тривалий термін експлуатації та ще більшу ефективність при наступному прибиранні. Зручне та компактне зберігання Настінне кріплення дозволяє зручно зберігати пилосос після використання. Просто поставте пилосос і не переживайте, що хтось його там зачепить.
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013] Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013]](/content/images/16/390x390l80mc0/15327342816910.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013] Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013]](/content/images/16/390x390l80mc0/92031010109031.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013] Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013]](/content/images/16/390x390l80mc0/74462562578652.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013] Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013]](/content/images/16/390x390l80mc0/12341218538936.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013] Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013]](/content/images/16/390x390l80mc0/97888579857351.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013] Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013]](/content/images/16/390x390l80mc0/52731256089412.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013] Акумуляторний пилосос Dreame R10s (VZV22A) [620013]](/content/images/16/390x390l80mc0/82811496764136.jpg)