|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність акумулятора, мА·год | 22800.00 |
|---|---|
| Індикатори дисплея | Режим прибирання |
| Аксесуари в комплекті | HEPA-фільтр, Адаптер живлення, Бездротовий пилосос, Гарантійний талон, Міні-турбощітка, Підлоговий стенд, Насадка для меблів, Інструкція користувача, Турбощітка універсальна, Центральна трубка, Щілинна насадка комбінована 2 в 1 |
| Акумулятор | Акумулятор |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага без упаковки, кг | 9.60 |
| Вага в упаковці, кг | 10.50 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Так |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | акумуляторний пилосос, насадки, підлоговий стенд, зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Номінальна потужність, Вт | 200.00 |
| Об'єм брутто | 0.059900 |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.60 |
| Обсяг контейнера для води, л | 0.40 |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості | Мульти циклон |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Так |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 2 режими + Турбо-режим |
| Розмір | 128.8 х 32 х 32 см |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 85.00 |
| Сила всмоктування | 27000 Па |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 540 Вт |
| Технічні особливості | Прибирання шерсті домашніх тварин |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Тип фільтра | НЕРА миючий |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | є |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Так |
| Час зарядки | 4 год |
| Час зарядки, год | 4.00 |
| Час роботи | 90 хв |
| Час роботи, год | 1.50 |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Так |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F)
Немає в наявності
Код товару: 619924
16 965 грн
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle Сучасний та потужний акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle створений спеціально для максимально легкого та якісного прибирання всього Вашого будинку. За допомогою вбудованого двигуна високої потужності та акумулятора великої ємності робить процес прибирання плавним і приємним. Чищення з більшою гнучкістю та меншою кількістю розводів від води Моторизований вологий ролик включає гнучкість повороту на 90° і технологію Lie-Flat Reach, що дозволяє переміщатися і маневрувати навколо меблів і під областями з низьким просвітом. Адаптована та гнучка конструкція забезпечує ефективне прибирання навіть у складних просторах. Дана конструкція щіток не залишає розводів води, захищаючи вашу підлогу від потенційного пошкодження. Ідеально вимита підлога Нова система AquaCycle з удосконаленим контролем витрати води та точним очищенням використовує свіжу воду в кожному циклі для покращення очищення, економії води та забезпечення гладкої, гігієнічної поверхні. Система прибирання Omni-Brush Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle оснащений багатофункціональною щіткою з підсвічуванням CelesTect, що розширює зону дії до 140° та довжиною 30 см для покращеного процесу прибирання пилу. Багатофункціональна щітка поєднує функції м’якої роликової щітки та багатофункціональної щітки для покращення очищення. Покращена продуктивність прибирання з потужним всмоктуванням R20 Ultra AquaCycle забезпечує високу потужність всмоктування, гарантуючи чудове глибоке прибирання завдяки високошвидкісному двигуну та оптимізованій системі впуску повітря. Тривалий час автономної роботи R20 Ultra AquaCycle забезпечує до 90 хвилин безперервного прибирання і до 40 хвилин вологого прибирання на одному заряді акумулятора, що дозволяє задовольнити різні потреби в прибиранні. Інтелектуальна система прибирання та приємний вбудований дисплей Будьте попереду з інтелектуальним виявленням бруду в автоматичному режимі та автоматичним регулюванням всмоктування, оптимізуючи потужність для ефективного та точного прибирання. Зручне зберігання запасних насадок на кріпленні для аксесуарів, R20 Ultra AquaCycle забезпечує легкий доступ та організоване зберігання, що підвищує зручність та робить інструменти для чищення легкодоступними, спрощуючи обслуговування та оптимізуючи процедуру прибирання.
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/39142852073331.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/99937763948281.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/91467470570686.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/98774747855417.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/82152835123661.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/93623895261970.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/28136909732065.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/72970249582038.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/32165077893450.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/57142125596669.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/36778232549348.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/90896436385331.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/81615152323829.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/88979176944056.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/63652095226577.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/44530763456641.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/93606275846316.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/23265709496952.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/80516876267654.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924] Акумуляторний пилосос Dreame R20 Ultra AquaCycle (VRV57F) [619924]](/content/images/14/390x390l80mc0/67227285862704.jpg)