|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор |
|---|---|
| Вага | 1.4 кг |
| Вага батареї | 400.00 |
| Вага без упаковки, кг | 1.70 |
| Вага в упаковці, кг | 4.37 |
| Вага упаковки, кг | 13.10 |
| Висота упаковки, см | 27.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | без дисплея |
| Для меблів | Ні |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | пилосос, комбінована широка насадка 2 в 1, турбощітка універсальна, центральна трубка що згинається, щілинна насадка |
| Об'єм брутто | 0.031190 |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.50 |
| Основні. Регулятор потужності | на ручці |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Потужність всмоктування | 75 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 1 режим + Турбо-режим |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 77.00 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час зарядки, год | 4.00 |
| Час роботи | 50 хв |
| Ширина упаковки, см | 45.00 |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | складається |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A)
Немає в наявності
Код товару: 619926
4 892 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та потужний акумуляторний пилосос Mova J20 створений спеціально для максимально швидкого та якісного прибирання всього будинку. За допомогою високої потужності всмоктування 17000 Па та ергономічної конструкції дозволяє прибирати в будь-якому куточку будинку з високою ефективністю. Особливості: Сучасний та продуманий дизайн Високошвидкісний двигун з потужним всмоктуванням 17000 Па Світлодіодне оптичне підсвічування Тривалий час автономної роботи до 50 хвилин Складна конструкція для ефективного прибирання Бездротове прибирання з потужним високошвидкісним безщітковим двигуном Прибирання з висококласним рівнем всмоктування та ефективним безщітковим двигуном - дозволяє більш ефективно видаляти волосся, бруд, пил або будь-яке інше дрібне сміття сміття роблячи Ваш будинок на багато чистіше. Ефективне та тривале прибирання Насолоджуйтесь до 50 хвилин безперервного прибирання з постійним потужним всмоктуванням без втрати потужності від 6 акумуляторів ємністю 2200 мАг. Легко та просто Випорожнення пилозбірника одним натисканням дозволяє вам викинути бруд за лічені секунди, запобігаючи поширенню пилу або його падіння на підлогу. Світлодіодне підсвічування зони прибирання Світлодіодне освітлення дозволяє прибрати важкопомітний пил і дрібне сміття на твердих підлогах, дозволяючи ретельніше прибирати ваш будинок. Складна трубка робить прибирання в кутах доступнішим Складна трубка дозволяє легко прибрати вузькі та важкодоступні куточки будинку, що дозволяє очистити Ваше житлове приміщення на 100 відсотків. Режим ручного пилососу Mova J20 є універсальним інструментом для чищення, який можна використовувати як портативний пилосос для більш ефективного та універсального прибирання кожного куточка Вашого будинку.
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/76641114345067.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/73523070202422.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/60471593376793.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/33516603477566.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/81431277622891.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/89750421187407.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/38659170071917.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/74043630005051.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/18881961041734.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/46375396717990.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/16546026433150.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/48968324973764.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/91825623185894.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/80896247872561.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/29930358180593.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926] Акумуляторний пилосос Mova J20 (VJ11A) [619926]](/content/images/22/390x390l80mc0/22155683743825.jpg)