|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Вага без упаковки, кг | 1.54 |
| Вага в упаковці, кг | 4.55 |
| Вага упаковки, кг | 4.55 |
| Висота упаковки, см | 26.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Ні |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | акумуляторний пилосос, насадки, гарантійний талон, інструкція |
| Об'єм брутто | 0.028600 |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.50 |
| Основні. Регулятор потужності | без регулювання |
| Основні. Турбошвидкість | Ні |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Потужність всмоктування | 144 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 1 режим |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 80.00 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип пилососа | вертикальний |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час зарядки, год | 4.50 |
| Час роботи | 60 хв |
| Час роботи, год | 1.00 |
| Ширина упаковки, см | 25.00 |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | складається |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A)
Немає в наявності
Код товару: 619998
5 615 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійний побутовий помічник для різних завдань Пилосос Cordless Vacuum Cleaner J30 перетворює прибирання на легке та комфортне заняття. Бездротовий вертикальний девайс обладнаний безщітковим двигуном. Він працює максимально тихо і гарантує високу потужність очищення 450 Вт для досягнення очікуваного ефекту бездоганної чистоти. Пристрій працює до 60 хвилин на одному заряді, щоб не довелося зупиняти процес збирання для підзарядки. Щітка з підсвічуванням та гнучка конструкція дозволяють ретельно пропилососити всі кути, стики та щілини, а система фільтрації демонструє чистоту повітря на рівні 97%. У будинку не залишиться пилу та сміття завдяки комплекту додаткових щіток. 100%-на ефективність Позбутися бруду можна без зусиль, якщо вибрати пилосос Cordless Vacuum Cleaner J30. Він оснащений високопотужним двигуном на 450 Вт, а його конструкція не вимагає частого ТО. Швидко і легко видаляй пил, бруд та інше сміття. Оптимізація потужності девайса та встановлення ємнісного акумулятора дозволяє забезпечити близько 60 хвилин роботи пилососу на одному заряді. Тепер є безперервне прибирання всього будинку без зупинок для дозарядки побутового помічника. Продумана система фільтрації Конструкцією бездротового пилососа передбачена багатошарова система фільтрування пилу та бруду, що показує ефективність до 97%. Це запобігає повторному забрудненню повітря після збирання та затримує забруднюючі частинки в пилозбірнику, створюючи безпечне довкілля та затишну атмосферу в кожному приміщенні. Чисто у всіх куточках З пилососом Cordless Vacuum Cleaner J30 можна бути впевненим, що будь-який куточок чи щілина будинку повністю очищені від бруду. Гнучка трубка робить процес очищення під ліжком, диваном, шафою максимально простим та комфортним. Віддалені куточки та складні рельєфи тепер не проблема для досягнення бездоганної чистоти. Кожна порошинка на очах Ефективність збирання підвищена на 60% завдяки інноваційному дизайну щітки. Вона ретельно очищає як килимові покриття, так і ламінат, паркет чи плитку. Яскраве світлодіодне підсвічування гарантує кращу видимість погано освітлених ділянок, наприклад, під ліжком або за диваном. Підлоги точно будуть вільні від пилу, бруду та іншого сміття. Широкий арсенал насадок У комплект входять щітки, які дають змогу очистити різні типи поверхонь від будь-яких забруднень. Міні-електрична насадка ретельно прибирає волосся, пил та дрібне сміття з диванів або крісел, а щілинна ефективно видаляє бруд із вузьких просторів між меблями, у диванах, під плінтусами. М’яка щітка дозволяє пилососити столи, стільниці, двері та інші делікатні поверхні, які важливо не пошкодити. Монітор роботи пристрою Залишайся в курсі всіх процесів, що виконуються пилососом Cordless Vacuum Cleaner J30, і відстежуй стан девайсу. Модель оснащена світлодіодним дисплеєм, що легко читається, який забезпечує доступ до широкого спектру інформації. Наприклад, показує рівень заряду акумулятора, щоб вчасно заповнити ємність. Просте та інтуїтивно зрозуміле керування дає можливість зручно змінювати інтенсивність всмоктування одним дотиком екрану. Обслуговувати легко та просто Підтримання чистоти вузлів та деталей пилососу не стане проблемою. Він оснащений пилозбірником об’ємом 0,5 літра, щоб уникнути необхідності частого спустошення ємності. Коли знадобиться, видали з нього бруд одним натисканням кнопки, уникнувши цим прямого контакту зі сміттям. Щіточний валик та фільтр можна очищати під проточною водою, тим самим продовжуючи їх термін служби та підтримуючи високу ефективність роботи побутового девайсу.
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/19792003402692.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/73226468150733.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/16834341094635.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/88196359983646.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/69845841304829.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/31247342613869.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/27921880226626.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/35882963364274.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/49632436695488.jpg)
![Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998] Акумуляторний пилосос Mova Cordless Vacuum Cleaner J30 (VJ12A) [619998]](/content/images/19/390x390l80mc0/45899854427450.jpg)