|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Акумулятор | Li-Ion |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Вага, кг | 1.20 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабелю | бездротовий |
| Додаткові насадки | Easy Brush |
| Живлення | Від акумулятора |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Керування | на ручці |
| Колір | Фіолетовий |
| Максимальна потужність, Вт | 140.00 |
| Насадки і адаптери. Насадки | щілинна, для м'яких меблів, Основна, Easy Brush |
| Насадки і щітки | щілинна |
| Об'єм пилозбірника | 0.44 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.44 |
| Основні насадки | Для м'яких меблів, Пол-килим, Щільова |
| Основні. Автономна робота, хв | 45.00 |
| Основні. Тип | вертикальний, акумуляторний |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Основні. Фільтри | HEF system 99,9% |
| Особливості | Індикатор заряду батареї 2 режими потужності |
| Особливості. Додатково | Вертикальна парковка |
| Особливості. Комплектація | щілинна насадка, інструкція, настінне кріплення, гарантійний талон, насадка для меблів, основна насадка, Easy-щітки |
| Особливості. Регулювання потужності | Так |
| Особливості. Функціональні | підсвічування щітки |
| Парковка | Вертикальна |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Розмір | 24.9 x 24.8 x 113.8 см |
| Розміри, см | 24 х 112 х 24.8 |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника, л | 0.44 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | Контейнер |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип пилососа | ручний пилосос |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип фільтра | HEPA |
| Фізичні. Вага, кг | 1.20 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 24.9 x 24.8 x 113.8 |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | Фіолетовий |
| Фізичні. Рівень шуму, дБ | 81.00 |
| Фізичні. Тип батареї | Li-lon |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 180.00 |
| Час зарядки | 180 хв |
| Час зарядки, хв | 180.00 |
| Час роботи | 45 хв |
| Час роботи, хв | 45.00 |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO)
Немає в наявності
Код товару: 200992
6 228 грн
6 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторний пилосос Rowenta RH6A31WO
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/386x390l80mc0/38063400920184.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/224x390l80mc0/15751150250191.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/165x390l80mc0/71093822725008.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/390x390l80mc0/67550582012306.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/390x390l80mc0/88307487881854.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/285x390l80mc0/59599004578810.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/390x390l80mc0/25896915479161.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/390x390l80mc0/72917327917523.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH6A31WO) [200992]](/content/images/1/390x390l80mc0/78060475999873.png)